78. Kecal
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, materiál: karton
Šířka: 29 cm, výška: 49 cm, rámování: 66 x 45 cm
Konec dražby: 04.11.2020 20:40 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč