8. Jan Talafús z Ostrova
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
signováno vpravo, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Šířka: 51 cm, výška: 73 cm, rámování: 78,5 x 57
Konec dražby: 13.03.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč