81. Mrtvý hasič
Autor: Karel Šimůnek
(1869 Beroun - 1942 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno.
Akvarel v kombinaci s tužkou.
Akvarel v kombinaci s tužkou.
Technika: kresba na kartonu, datace: 1934
Šířka: 36 cm, výška: 32 cm, rámování: 45 x 47,5 cm
Konec dražby: 05.12.2017 19:23 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč