Pohled na italské pohoří

Autor: Alwine Sievers
(1839 Hamburg - ?)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, autorský popisek na reversu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 40 cm

Konec dražby: 23.05.2022 20:44 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč