14. Pohled na italské pohoří
Autor: Alwine Sievers
(1839 Hamburg - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno v blondel rámu, autorský popisek na reversu
Technika: olej na dřevě
Šířka: 30 cm, výška: 24 cm, rámování: 36 x 40 cm
Konec dražby: 23.05.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč