Horská chalupa

Autor: Alexander Reinhardt
(1888 - 1958)

Fragmenty signatury vpravo dole, rámováno, na reversu štítek a autorský popisek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 19,5 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 32 x 28 cm
Stav: restaurováno

Konec dražby: 23.05.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 4 000 Kč