37. Ve městě
Autor: Anna Vystydová Řepková
(1935 Suchov - 2018)
volný list, paspartováno, signováno monogramem a datováno vpravo dole
Technika: křída, datace: 1960
Šířka: 26,5 cm, výška: 21 cm
Konec dražby: 09.05.2022 19:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč