Barokní okno s vitráží

Autor: Ditta Jiřičková
(1954 Praha)

volný list, vlevo dole aut. tisk, tužkou datováno a signováno vpravo dole
Technika: litografie, datace: 1982
Šířka: 28 cm, výška: 39 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč