65. Náměstí v Havlíčkově Brodu
Autor: Dobroslava Bílovská
(1917 Brno - 1959 Brno)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tuš
Šířka: 29 cm, výška: 20 cm, rámování: 45 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč