Měsíc nad řekou XL formát

Autor: Ludvík Barták
(1857 Chlumec nad Cidlinou - 1921 ?)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74 cm, výška: 100 cm, rámování: 113 x 87 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 08.11.2021 22:06 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč