8. Pohled na město
Autor: Ludvík Barták
(1857 Chlumec nad Cidlinou - 1921 ?)
signováno vpravo dole, na rámu oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 35 cm, rámování: 50 x 71,5 cm
Konec dražby: 08.08.2022 19:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč