54. Polní kvítí
Autor: Josef Dobrovský
(1889 Karlovy Vary - 1964)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 78 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč