19. Osamělá jabloň
Autor: Fedor Kracík
(1899 Semily - 1945 Semily)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 67 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 77 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč