Zbýšov
Autor: Antonín Waldhauser
(1835 Vodňany - 1913 Německý Brod (Havlíčkův Brod))
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu pozůstalostní razítko, paspartováno, zaskleno a rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Technika: kresba, datace: 1870
Šířka: 15 cm, výška: 9,5 cm, rámování: 20 x 25,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč