62. Kokořínsko
Autor: Jiří Paleček
(? Praha - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, rámován;
Technika: olej na dřevě, datace: 1972
Šířka: 80 cm, výška: 52 cm, rámování: 59 x 86 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč