Pohled na klášter na Vysočině

Autor: Jaroslav Trnka
(1924 Vyškovo nad Tisou - 1986 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno
Šířka: 70 cm, výška: 51 cm, rámování: 63 x 82 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč