83. Pod Melechovem
Autor: Jaroslav Trnka
(1924 Vyškovo nad Tisou - 1986 Praha)
na reversu datováno, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1969
Šířka: 61 cm, výška: 46 cm, rámování: 58 x 72 cm
Konec dražby: 08.06.2022 20:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč