Havlíčkův Brod
Autor: Milan Kohout
(1945 Praha)
vlevo dole číslováno 29/200, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 48 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.04.2024 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 900 Kč