Havlíčkův Brod

Autor: Milan Kohout
(1945 Praha)

vlevo dole číslováno 57/200, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: litografie, datace: 1975
Šířka: 34 cm, výška: 26 cm, rámování: 50 x 57
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:47 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč