51. V polích u Živohoště
Autor: Vlastimil Píha
(1920 Praha)
na reversu autorský štítek, signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 60 cm, výška: 42 cm, rámování: 70 x 88 cm
Konec dražby: 12.09.2022 19:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč