199. Dáma s deštníkem
Autor: Bohumila Pšeničková Horáčková
(1905 Rumburk - 1987 Ústí nad Labem)
signováno včetně ligatury vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 24 cm, výška: 38 cm, rámování: 42 x 29 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.05.2023 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč