Českomoravská vrchovina

Autor: Jiří Hruška
(1921 Paříž, Francie - 2016)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1952
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 51 x 64 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:39 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč