138. Hajného sen
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno v tisku
Technika: serigrafie, datace: 1941
Šířka: 43,5 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 13.05.2024 20:45 SELČ
Zbývá: 10d 12h 3m 59s
Vyvolávací cena: 500 Kč