150. Konvolut 3 ks tisků
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
Signováno vpravo dole v tisku - "Hajného sen" (tisk ,1976), "Zvířátka přezimují v hájovně" (tisk,1978), "Leden", signováno vpravo nahoře v tisku
Technika: ofset, datace: 1941
Šířka: 44 cm, výška: 27 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 07.06.2022 21:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč