18. Koledníci
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1936
Šířka: 18 cm, výška: 28,5 cm, rámování: 51 x 40 cm
Konec dražby: 09.01.2023 20:41 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč