195. Smolíček pacholíček
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
nesignováno, paspartováno
Technika: tisk na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 19,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 11.05.2020 20:32 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč