Na vesnici
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno v tisku vlevo nahoře
Technika: ofset, datace: 1954
Šířka: 42 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.11.2023 21:06 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč