258. Zvířátka přezimují v hájovně
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: ofset, datace: 1941
Šířka: 43 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 55 cm
Konec dražby: 09.12.2020 21:51 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč