76. Jaro na vsi
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole v tisku, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie, datace: 1954
Šířka: 39 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 35,5 x 49,5 cm
Konec dražby: 12.04.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč