94. Hospodská pranice
Autor: Josef Lada
(1887 Hrusice - 1957 Praha)
signováno a datováno v tisku, zaskleno, rámováno
Technika: ofset, datace: 1943/1974
Šířka: 66 cm, výška: 47 cm, rámování: 53 x 72 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 14.02.2023 20:02 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč