Žena s čepcem

Autor: Vincent Plesnivý
(1879 Praha - 1944 Praha)

datováno a signováno v pravém horním rohu, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1913
Šířka: 48 cm, výška: 38 cm, rámování: 45 x 55 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 08.06.2022 20:12 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč