176. Jarní motiv u Prahy
Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 49 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 40,5 x 60
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.03.2023 21:47 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč