201. Portrét staršího muže
Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně, datace: 1937
Šířka: 16 cm, výška: 21 cm, rámování: 32 x 27 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč