58. Opuštěný lom

Autor: Vincenc Živný
(1899 Praha - 1983 Praha)

na reverzu autorský přípis, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: akvarel
Šířka: 33 cm, výška: 18 cm, rámování: 39 x 52,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 15.03.2023 20:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč