202. Jiříkov
Autor: Václav Šíma
(1899 Žebrákov - ?)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu přiložena fotografie místa. Paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: perokresba, datace: 1943
Šířka: 18 cm, výška: 12 cm, rámování: 22 x 26 cm
Konec dražby: 22.05.2023 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč