169. Fantaskní město

Autor: Petr Máša
(1945 Přibyslav)

Popsáno na reversu, rámováo.
Technika: olej na překližce, datace: 1972
Šířka: 20,5 cm, výška: 27 cm, rámování: 32 x 26 cm

Konec dražby: 16.02.2023 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč