81. Typ z kněžduba
Autor: Antoš Frolka
(1877 Kněždub - 1935 Tvarožná Lhota)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek s datací a vlastnoruční potvrzení pravosti synem autora. Paspartováno, zaskleno a rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: kresba, datace: 1928
Šířka: 24 cm, výška: 28 cm, rámování: 48 x 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.06.2022 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč