Chodský hrad - Domažlice

Autor: Jan Simon
(1883 Praha - 1925 Praha)

Signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 38 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč