25. Chodský hrad - Domažlice
Autor: Jan Simon
(1883 Praha - 1925 Praha)
Signováno s věnováním vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 48 x 38 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč