26. Ulička koberců, podle Chan El Chalilli
Autor: Ladislav Zápařka
(1948 Česká republika)
Kahira ze 13-14 století, signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2006
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.06.2022 20:33 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč