Ulička koberců, podle Chan El Chalilli

Autor: Ladislav Zápařka
(1948 Česká republika)

Kahira ze 13-14 století, signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na plátně, datace: 2006
Šířka: 91 cm, výška: 60 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč