Podobizna mladé dívky

Autor: Václav Kretschmer
(1849 Nová Paka - 1921 Nová Paka)

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 17 cm, výška: 23 cm, rámování: 35 x 31 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč