11. U fontány

Autor: Karel Liebscher
(1851 Praha - 1906 Praha)

signováno vlevo dole, rámováno, paspartováno a zaskleno
Šířka: 21,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 45,5 x 35,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.03.2024 20:05 SEČ

Zbývá: 12d 8h 56m 16s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč