Radnice v Havlíčkově Brodě

Autor: Karel Liebscher
(1851 Praha - 1906 Praha)

volný list, signováno vlevo dole
Technika: akvarel
Šířka: 23 cm, výška: 23 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč