Krajina s vodou

Autor: Lars Boëthius
(1903 Švédsko - 1968 Švédsko)

datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 44 cm

Konec dražby: 07.06.2022 20:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč