46. Krajina s vodou
Autor: Lars Boëthius
(1903 Švédsko - 1968 Švédsko)
datováno a signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1928
Šířka: 35 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 44 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:27 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč