Rozkvetlá příroda
Autor: Lars Boëthius
(1903 Švédsko - 1968 Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 45 cm, výška: 37 cm, rámování: 50 x 58
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 13.09.2023 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč