21. Dvojice žen
Autor: Eskil Nordell
(1921 Ekeby Parish, Švédsko - 2001 Boxholm, Švédsko)
na reversu přiložené informace o autorovi, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 23 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 41 x 36 cm
Konec dražby: 07.06.2022 20:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč