55. Krajina
Autor: Robert Högfeldt
(1894 Eindhoven, Nizozemsko - 1986 Djursholm, Švédsko)
na reversu autorský štítek, signováno vpravo dole, rámováno
Technika: kombinovaná technika, materiál: na sololitu
Šířka: 55,5 cm, výška: 47,5 cm, rámování: 59 x 67,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2022 19:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč