143. Jedu pro Sášinku
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1959
Šířka: 29,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 23,5 x 32,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2022 20:16 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč