Obětní beránek

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

Signováno a datováno vpravo dole, číslováno 36/100, volně v paspartě, slepotiskové razítko
Technika: suchá jehla, materiál: papír
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 22,5 cm

Konec dražby: 09.12.2020 20:52 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč