252. Zima
Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 13,5 cm, výška: 8,5 cm, rámování: 17,5 x 24 cm
Konec dražby: 28.07.2019 16:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč