Letní den u vody

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

signováno a datováno vpravo dole tužkou, na reversu razítko grafické sbírky Dr. V. Šmejkala, volně v paspartě
Technika: Litoofset, datace: 1944
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 24 cm

Konec dražby: 19.07.2021 20:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč