Západ u Dubrovníku

Autor: Emil Kotrba
(1912 Znojmo - 1983 Praha)

Barvná litografie na kartonu, signováno v kameni a tužkou vpravo dole.
Technika: litografie na kartonu, datace: 1956
Šířka: 32 cm, výška: 23 cm, rámování: 30,5 x 39,5 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.05.2020 20:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 450 Kč